Aktualności

Nowości z serii KLIQ COLORS

Widzieliście już nasze nowe wentylatory z wymiennymi panelami dekoracyjnymi z serii KLIQ COLORS ?

Dzień wolny na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to idealny moment na spędzenie miłych chwil z rodziną, dlatego VENTS GROUP ogłasza, że...

Akademia Wentylacji - czyli ucz się od najlepszych!

W tym roku szczególną uwagę zwracamy na przekazywanie naszego doświadczenia i wiedzy z zakresu wentylacji i rekuperacji wszystkim naszym klientom, którzy chcą poszerzać zakres wiedzy o nowinkach wentylacyjnych.

Nowości z serii KLIQ

Widzieliście już nasze nowości z serii KLIQ??

Urodziny PSB Mrówka-Domlux Market

4 maja mieliśmy okazję świętować urodziny Mrówki – PSB Mrówka-Domlux Market.

Aplikacja Blauberg Vento

Pobierz Apkę Blauberg Vento i korzystaj z możliwości zdalnego sterowania urządzenia za pomocą smartfona.

Szkolenie zorganizowane przez Vents Group

W dniu 23.04.2018 r. uczniowie klasy I CTO o profilu technik chłodnictwa i klimatyzacji z Powiatowego Zespółu Szkół nr 2 w Kościerzynie "Budowlanka" uczestniczyli w szkoleniu zorganizowanym przez naszą firmę.

Vents Group na Targach GHB

Obecność naszej firmy na Targach GHB stała się już tradycją.

Targi Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja

Tegoroczna edycja Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja była dla nas szczególnie wyjątkowa.

Targi Grupy PSB

Po raz kolejny mieliśmy okazję brać udział w Targach Grupy PSB.

NA GÓRĘ
STRONY

Szanowny Kliencie,

Od 25.05.2018 roku weszły nowe regulacje o ochronie danych osobowych (tzw. RODO). Wymaga to od nas dostosowania się do nowych przepisów przy uwzględnieniu istniejących regulacji m. in. dotyczących świadczenia usług drogą elektroniczną.

Wykonując obowiązek informacyjny, zgodnie z RODO informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Vents Group Sp. z o.o.. z siedzibą w Niepruszewie (64-320 Niepruszewo), przy ul. Brzozowej 8, KRS 0000101666. Dodatkowe dane do kontaktu: e – mail: kontakt@vents-group.pl. Macie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia. Osoba, której dane osobowe dotyczą, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku, w którym podstawą przetwarzania danych jest zgoda, przysługuje Państwu prawo cofnięcia zgody w dowolnym czasie za pomocą poczty elektronicznej. Państwa dane osobowe będą i są przetwarzane w ramach prawnie usprawiedliwionego interesu administratora danych w celu przesyłania informacji handlowej w formie marketingu bezpośredniego dla ewentualnego zawarcia umowy handlowej, a następnie w zakresie niezbędnym do wykonywania umowy oraz dla realizacji przepisów prawa. W ramach realizacji tych celów dane będą przetwarzane w szczególności: do kontaktów w związku z marketingiem bezpośrednim, do realizacji zamówień, składania reklamacji i innych niezbędnych czynności takich jak prowadzenie rachunkowości i rozliczenia podatkowe. Zakres danych obejmuje: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail. Podstawą prawną naszych działań jest Państwa dobrowolna zgoda oraz potrzeba realizacji współpracy handlowej oraz w zakresie serwisu.

Pracujemy na danych otrzymanych od Państwa. Staramy się zawsze ograniczać do pracy na minimalnym potrzebnym zakresie danych. Dane przechowujemy do chwili cofnięcia zgody oraz później, w związku z obowiązkami wynikającymi z przepisów prawa oraz w związku z zabezpieczeniem roszczeń. Dane niepotrzebnie zostaną niezwłocznie, skutecznie usunięte. Podanie danych jest dobrowolne jednakże jest nam niezbędne do realizacji współpracy handlowej.

Zgoda może być odwołana w każdym czasie, wystarczy się z nami skontaktować – kontakt@vents-group.pl. Wycofanie zgody jest wolne od wszelkich opłat.

Akceptuję Przypomnij później